Firma s dobrou pověstí a mytí výloh v centru. Čištění fasád, nano impregnace oken Praha

Vlastním obchod s bižuterií v centru Prahy, ve kterém je několik výloh. Jak už to tak bývá, špiní se asi tak jako jinde. Bytostně nesnáším umývání oken natož výloh. Takže když chci mít čisté výlohy, musím si najmout profesionály. Snad nikdy jsem neměla tak umyté výlohy, jak bych si představovala a to jsem vystřídala několik firem. Připadám si kolikrát jako bych hledala jehlu v kupce sena, když měním firmy a nejsem pořád spokojená.

Firma s dobrou pověstí a mytí výloh v centru. Čištění fasád, nano impregnace oken Praha

Vlastním obchod s bižuterií v centru Prahy, ve kterém je několik výloh. Jak už to tak bývá, špiní se asi tak jako jinde. Bytostně nesnáším umývání oken natož výloh. Takže když chci mít čisté výlohy, musím si najmout profesionály. Snad nikdy jsem neměla tak umyté výlohy, jak bych si představovala a to jsem vystřídala několik firem. Připadám si kolikrát jako bych hledala jehlu v kupce sena, když měním firmy a nejsem pořád spokojená.

Opět jsem tedy musela usednout před počítač a pustit internet. Zadala jsem si vyhledávat mytí oken a výloh Praha 1 a vyjelo mi to několik firem. Z těch jsem vybírala a porovnávala nabídky a ceny, až jsem se dostala k firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové čištění, mytí výloh, oken, fasád Praha 10, která působila velmi seriózně a hlavně měla spoustu spokojených zákazníků a kladných hodnocení. Navíc nabízí leštění skel na sucho, bez leštících přípravků. Rozhodla jsem se, že je oslovím.

Na centrále jsem si domluvila termín mytí výloh na víkend a bez problémů mi vyhověli. V domluvený čas přišli pracovníci firmy a obhlídli si obchod, aby věděli, kolik výloh je čeká. Poté se pustili do práce a omyli rámy výloh a parapety, kterými začínají vždy. Skla umývali kvalitními prostředky a setřeli je stěrkou s kvalitní gumou. Po důkladném proschnutí je začali leštit na sucho čistou 100%  nano technologickou látkou.

Navrhli mi i impregnaci skel, aby vydržela déle čistá. Neváhala jsem ani minutu a souhlasila. Je to totiž hydrofobní impregnace, která se provádí pouze na venkovní stranu oken nebo výloh, protože k tomu, aby to fungovalo správně, musí foukat vítr nebo třeba zapršet. Díky impregnaci totiž na skle vznikají kuličky, jenž na sebe vážou pyl nebo jakoukoli nečistotu a ty pak stačí pouze odfouknout nebo omýt deštěm.

Byla jsem zvědavá, jak dlouho díky impregnaci vydrží výlohy čisté a vypadá, že to opravdu funguje, jak říkali. Je to již něco přes půl roku a pořád to vypadá perfektně. Chtěla bych firmě A SERVIS tímto mockrát poděkovat za jejich skvěle provedenou práci a jejich služby velmi ráda doporučím dál.

Profesionální protiplísňové nátěry. Odstraňování graffiti, likvidace plísně. Výškové práce Praha 3

Dobrý den, rád bych napsal pár řádků a úklidové firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstraňování graffiti Praha 3, protiplísňové nátěry. Jedná se o úklidovou společnost, která disponuje velmi silným zázemím a v její nabídce služeb zákazníkům najdete širokou škálu profesionálních služeb v oblasti úklidu, likvidace, čištění, sanace plísně, protiplísňového nátěru fasády a odstraňování graffiti.

46044444 - young urban latin painter drawing a graffiti on the wall.

Tyto sobecké a bezprecedentní výtvory ničí a hyzdí naše společné kulturní a životní prostředí. Nemám osobně nic prosti tomu, když to někdo považuje za umění a sprejuje na legálních místech, které jsou k těmto účelům vyhrazeny. Jenže když někdo ničí něčí majetek nebo kulturní dědictví, rovnou bych všechny tyto hlupáky sebral a pozavíral do cel, až by zčernali.

I na mém domě na fasádě se jednou objevil nevkusný barevný nápis. Bál jsem se, že to nepůjde dolů, ale naštěstí můj problém vyřešili zaměstnanci této firmy. Graffiti odstranili a zdi potřeli barvou, kterou si předem nechali namíchat, aby byla ve stejném odstínu jako barva naší budovy. Potom budovu ještě natřeli antigraffitovou ochranou, což je nanotechnologická vrstva, která zakonzervuje, ale přesto jí umožňuje dýchat.

Díky této vrstvě se graffitový sprej nevpije do hlubokých vrstev fasády a případné odstraňování graffiti je jednodušší a i méně finančně náročnější. Pro jejich vynikající práci bych chtěl odstranění graffiti Praha od A SERVIS LIPKA všem doporučit. Její zaměstnanci jsou velmi vstřícní a ochotní a poradili si s každým problémem, takže mě doopravdy nenapadá nic, na co bych si u nich mohl stěžovat, proto jim jako své díky přidávám na internet tuto recenzi, která snad pomůže ve výběru i ostatním zákazníkům.

 
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.