Figurky SWAROWSKI jako originální dárek

Značka Swarowski je známá po celém světě svým výjimečným provedením a originální krásou vyráběných šperků a doplňků, které tato značka skrývá. Pokud jste již vyčerpali všechny možnosti od šperků, hodinek a jiných doplňků a přesto potřebujete originální dárek pro svou milou nebo milého, zkuste figurku SWAROWSKI, která něčím vystihuje tu osobu, kterou chcete obdarovat.

Figurky SWAROWSKI jako originální dárek

Motivy figurek jsou nejrozmanitější. Mezi nejprodávanější patří například saxofon, delfín, srdce, loď, sova, sedmikráska, slunečnice, gramofon, botičky aj. K dispozici jsou i nejrůznější motivy zvířat jako například pes, kůň, páv, orel, labuť, kohout, krab, dvě provedení slonů a tak dále. Skutečně na co si vzpomenete.

Figurky jsou v průměru cirka 9 x 6cm, záleží na konkrétním motivu. Kvalitu garantuje samotný výrobce. Figurky jsou dováženy přímo z Německa. Váží 0,05kg a jsou dodávány v dárkové krabičce. Tedy jediné co musíte udělat, je se rozhodnout, která figurka Vaši matku, manželku, kamarádku či dceru potěší je vybrat si. Pak se už zbývá jen těšit na téměř hotový dárek, který stačí jen zabalit a připojit dárkovou kartu nebo originální přání pod které se podepíšete.

Dostupnost těchto figurek je díky země původu Německo, o něco delší, než jste zvyklí, proto je nutné dárek promýšlet zavčas. Ceny figurek se pohybují v rozmezí 250 – 600Kč. Záleží na typu a velikosti.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.