Exotika čeká! Vydejte se na dovolenou na míru

Exotika čeká! Vydejte se na dovolenou na míru

Možnosti volného cestování si užívají mladí i starší. Po EU se dnes člověk může pohybovat úplně volně pouze s občanským průkazem v kapse a mnohé kdysi nedostupné cíle se stávají běžnou součástí nabídky cestovních kanceláří. Otázkou zůstává, zda je vůbec dobré objednat si zájezd od cestovní kanceláře. Sice máte vše bez práce, ale není to tak trochu nuda?

Není. Hodně záleží na tom, jakou CK si vyberete. Existují totiž i takové, které nabízí neopakovatelné zájezdy na míru. V jejich čele stojí CK Monoï.

 

Zapomeňte na masovou turistiku

CK Monoï už od roku 1996 plní nejtajnější představy svých zákazníků. Odjakživa jde proti proudu, nesnaží se nabízet masové zájezdy jako jiné kanceláře, chystá zážitkové dovolené na míru. S každým zájemcem se sejdou individuálně a proberou s ním, zda by ho potěšily spíš hory, adrenalin, plavba, gastronomický zážitek či různé další oblasti, na něž se zaměřují. Poradí si s těmi, kteří již mají v hlavě svůj vysněný ráj, i se všemi, kdo vlastně neví, co by přesně chtěli poznávat a zažít. Člověk si s nimi může být jistý, že prožije dosud nevídané.

 

Poznejte skutečnou tvář dalekých zemí

Žádný nudný poznávací zájezd ani nezáživné ležení na hotelu. Exotická dovolená od CK Monoï vypadá úplně jinak. Ať už se vydáte do hor či do pralesa, krajinu, zdejší zvyky a místní obyvatele zažijete skutečně na vlastní kůži. Objevíte krásy tohoto světa a poznáte země takové, jaké jsou.

 

Exotika není jen výsadou nejbohatší vrstvy

CK Monoï se ve velkém zaměřuje na exotické dovolené. To však neznamená, že by neměli nabídku i pro vás. Ceny jsou velmi příznivé, luxusní dovolená není žádný nereálný sen, naopak jde o zážitek, jejž si může dovolit každý. Aspoň jednou za pár let. Jestli tedy přemýšlíte, kam na dovolenou takhle na sklonku léta, cestu za exotikou určitě zvažte. Kdy jindy když ne teď?
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.