Dopřejte si rozkoš s erotickými trendy současnosti

Erotické hračky se těší čím dál větší oblibě a mít vlastní vibrátor nebo jinou sexuální pomůcku dnes již není zkrátka tabu. Dopřejte si zaslouženou rozkoš a vyberte si takovou hračku, která bude vyhovovat přesně vašim požadavkům.

Dopřejte si rozkoš s erotickými trendy současnosti

Hračky pro oba

Kromě často žádaných erotických pomůcek, například vibrátoru Partner Plus, který dokáže přinést rozkoš oběma z páru, patří mezi oblíbené erotické hračky realistická dilda. Jejich velkou výhodou je, že se podobají originálu a jsou vyrobena z velmi příjemného materiálu. Můžete si vybrat z několika velikostí a také tvarů. Mezi dodavatele realistických dild patří americká firma Pipedream.

 

Jako ve skutečnosti

Realistická dilda jsou vyrobena z prémiových hypoalergenních materiálů a mají dvojí tuhost – uvnitř dilda je materiál pevnější, aby dobře držel tvar, z vnější části je naopak měkký a jemný jako živý originál. Díky těmto vlastnostem se řadí dilda na vrchol v dokonalosti kopií mužského penisu.

 

Ženská rozkoš vede

Poslední dva roky se nesou na vlně revoluční stimulace klitorisu. Ať už se jedná o výrobky Womanizeru nebo bezkonkurenčního Satisfyeru. Oba tyto výrobky si můžete přibalit na dovolenou nebo pracovní cestu. Výrobky se vyznačují praktickou velikostí a vejdou se do každé tašky či kabelky.

Extra dráždění

Satisfyer 1 je nejoblíbenějším produktem, co se týče bezkontaktní stimulace klitorisu. Jeho silikonová hlavice příjemně obejme klitoris a poskytne vám tolik potřebné vzrušení. Tento erotický kamarád nabízí 11 stimulačních programů – od nejjemnějšího až po ten nejintenzivnější. Velkou výhodou je možné použití i v horké vaně či vířivce. Navíc má podtlakovou funkci sání, a vaše vzrušení se tak pod vodou ještě zintenzivní. Satisfyer Pro 2 stimuluje klitoris bez jakéhokoliv kontaktu díky vlastní inovativní technologii. Jemně jej celý nasaje, obejme a tlakovými pulzy jej namasíruje dříve nepředstavitelným způsobem.

 

Absolutní slast

Oblíbenou hračkou je také Womanizer. Jedná se o ojedinělý masážní strojek pro nejúčinnější stimulaci klitorisu. Womanizer opět umožňuje stimulaci klitorisu bez kontaktu. Mnoho žen s touto hračkou zažije zcela nový pocit orgasmu. Těšit se můžete na jemný povrch, vysoký výkon a zároveň tichý chod. Klitoris je bezdotykově stimulován pulzačními tlakovými vlnami, které lze velmi jemně nastavit.

Tak vyberte si hračku, se kterou chcete prožít několikanásobný orgasmus a oživit tak váš sexuální život. Nebojte se popustit uzdu fantazie, které se meze nekladou. Oceníte to nejen vy, ale i váš partner!
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.