Dopřejte na jaře svým vlasům luxus z přírody

S prvními paprsky odhazujeme zimní čepice a kulichy a těšíme se na jaro a sluníčko. Stejně jako příroda se ale po zimě musíme nejdříve vzpamatovat a tak trochu dát dohromady, abychom si to jaro mohli užít naplno. Pomoc tak potřebuje nejen naše nálada, ale i vlasy.

Dopřejte na jaře svým vlasům luxus z přírody

Časté přechody z teplých místností do mrazivého počasí, čepice, nízké teploty, dehydratace, stres i nedostatek vitamínů se na našich vlasech samozřejmě projeví. Po zimě jsou unavené, zplihlé, bez života i bez lesku a přitom právě na jaře by měly zářit zdravím. Není potřeba zoufat, trochu správné péče a ze zimních vlasů uděláme krásnou hřívu. K únavě vlasů kromě jiného přispívají i těžké šampony a vlasová péče plné chemie, i když si to třeba na první pohled nespojujeme. Když však vyměníte šampon za jiný, rozdíl poznáte hned. Nová řada vlasové péče Kérastase Aura Botanica je z více než 96 % tvořena přírodními ingrediencemi, bez sulfátů, silikonů a parabenů. Na přírodu se zaměřuje nejen svým složením, složení produktů této řady je z 97% biologicky odbouratelné. Arganový a kokosový olej vlasy hydratuje a vyživuje, přírodní aroma vás okouzlí při použití i dlouho po něm. Vlasy budou nejen krásné na pohled, ale i voňavé. Šampon Kérastase Aura Botanica Bain Micellaire je určen právě na mdlé vlasy, které rozzáří a dodá jim zdravý vzhled s vůní sladkého pomeranče. Přírodní micely jemně, ale účinně odstraní z vlasů nečistoty a zanechají vlasy hebké a čisté. Jeho obal je navíc ze 100% recyklovatelných plastů a tak si můžete hýčkat svou hřívu s dobrým pocitem. Kondicionér ze stejné řady pak pomůže se snadným rozčesáváním, zabrání krepatění a vlasy budou po použití jemné a oslnivě lesklé. Díky esenciálním olejům z pomerančovníku budou vaše vlasy voňavé ještě mnoho hodin po umytí a vůní dokonale doplňuje šampon.

Po zimě je důležité především vlasům ulevit, dodat jim výživu a hydrataci. Kromě péče v podobě vlasové kosmetiky je důležité nezapomenout také na zastřihnutí konečků. A když si do jídelníčku přidáte nějaké ty ořechy a ovoce pro vitamíny, vaše vlasy budou v jarním slunci zářit na dálku.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.