Do několika týdnů ve vlastním – levněji a úsporně

Úsporné bydlení je velkým trendem poslední doby. Výstavba rodinných domů zcela běžnou mokrou cestou sice nabízí na první pohled stabilní jistotu, ale v konečném důsledku je celá realizace opředena velkými obavami a komplikacemi. Hypotéka spouští proces výstavby a navíc je nutné nalézt vhodné prozatímní bydlení. Finanční náklady na zajištění chodu domácnosti se tak mohou zněkolikanásobit.

Do několika týdnů ve vlastním – levněji a úsporně

Právě z těchto důvodů se lidé poohlížejí po alternativních způsobech, které by tyto potíže vyřešily. Montované domy ze SIP panelů jsou skvělou volbou pro všechny, co hledají úsporné bydlení v chytrém domě. Jeho výstavba dle náročnosti projektového plánu nezabere více jak několik málo týdnů a navíc vám bude každou zimu šetřit peníze. Společnost Hobbytec vám jako jedna z mála společností může ukázat ve svém reálném kamenném centru výstavu těch nejoblíbenějších domů.

 

Proč si vybrat systém SIP panelů?

Montované domy ze SIP panelů přinášejí na stavební trh rychlejší a především levnější způsob bydlení. V průměru je jejich cena snížena o 20 % ze standardní ceny klasického zděného domu. Dalším populárním kritériem se stává rychlost výstavby, která se pohybuje někde mezi 8 a 12 týdny a navíc není třeba nechat dům vymrznout. Jakmile se položí poslední pomyslný stavební kámen, je plně obyvatelný bez jakýchkoliv pozdějších nutností.

 

Další výhody domů ze SIP panelů

Montované domy ze SIP panelů mají daleko rozsáhlejší spektrum výhod. Určitě stojí za zmínku nízká prostupnost vzduchu konstrukcí, čímž se zamezuje kolísání teplot v interiéru. Po celý rok je ve zdejším domě obdobné klima, V panelech nenaleznete žádné otvory, takže nedochází ani k úniku klimatizovaného vzduchu. Díky minimálnímu počtu spojů a velkým plochám nedochází ke vzniku nežádoucích tepelných mostů.

Pro více informací navštivte internetové stránky společnosti Hobbytec.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.