DO MENŠÍ KUCHYNĚ VESTAVNÉ SPOTŘEBIČE DOKONALÝCH ROZMĚRŮ OD ZNAČKY MORA

Známe to snad téměř všichni, v kuchyni je pro nás každý sebemenší centimetr užitečný a v malé kuchyni to platí dvojnásob! Nejpraktičtější je si do své domácnosti pořídit veškeré spotřebiče jako vestavné. Je to sice mnohem dražší alternativa, ale ušetříme tím místo a zvýšíme estetickou úroveň své kuchyně.

DO MENŠÍ KUCHYNĚ VESTAVNÉ SPOTŘEBIČE DOKONALÝCH ROZMĚRŮ OD ZNAČKY MORA

V menší kuchyni právě nemáme ani většinou jinou možnost než si zvolit vestavné elektrospotřebiče. Vestavné spotřebiče jsou už v aktuální době zcela běžnou záležitostí. Je to současný moderní trend, který přináší praktičnost, pohodlí při vaření, mnohem vyšší bezpečnost pro děti, čistý design a mnohem vyšší užitnou hodnotu. Vaše kuchyň má být funkční a pro práci co možná nejpohodlnější. Pojďme se podívat na několik skvělých tipů vestavných spotřebičů pro malou kuchyň, které jsou zároveň kvalitní a technologicky naprosto vyspělé. To vše naplní kvalitní značka pod názvem MORA.

 

Podívejme se na možnosti varné desky

Poskládejte si varnou desku, tak jak vám daný prostor umožňuje. Značka MORA modelové řady Domino jsou samostatné malé desky o šířce 30 cm, které se k sobě dají různě poskládat. Lze použít pouze jednu, nebo i více. Vybírat můžete z různých variant: sklokeramika, indukce a plyn. Záleží pouze na vás, zda upřednostníte sklokeramickou varnou desku MORA VDS 322 FF kvalitních proporcí. Tradiční černé provedení s dotykovým ovládáním disponuje 2 Hi-Light varnými zónami. Přítomný ukazatel zachycujícího zbytkového tepla vám dá bezpečně najevo, zda je varná zóna úplně chladná. Perfektní funkce zvaná BoilControl zajišťuje plně automatické přizpůsobení výkonu ohřevu po úvodním náběhu na ten nejvyšší výkon, po kterém varná deska sníží svůj výkon na předem stanovený stupeň. StopGo naopak umožní dočasné zastavení vámi nastavených parametrů vaření. Můžete tak odběhnout a nebát se, že se něco spálí. Jakmile se vrátíte stiskem jednoho tlačítka pokračujete s nastavením, jaké si MORA pamatuje naposledy, než jste odešli. Doporučená cena od výrobce je stanovena na 4 590 Kč.

Indukční varianta MORA VDI 301 FF disponuje celkem 2 indukčními zónami. Skvělá funkce Sprint zajistí opravdu rychlé zvýšení výkonu a tím rychlejší var. Dotykové ovládání se zvukovým signálem a perfektní funkcí zvanou Timer umožňuje nastavení délky vaření u jednotlivých zón dle potřeby. Samozřejmostí je zdejší plynulá regulace výkonu a funkce rozpoznání velikosti používané nádoby. Cena startuje na částce 5 990 Kč.

MORA myslí i na milovníky plynu. VDP 325 X má dva plynové hořáky s pojistkami StopGas a integrované zapalování hořáků přímo v knoflících. U plynové vestavné desky je cena stanovena na částce 2 990 Kč.

 

A jak je na tom aktuální moderní mikrovlnná trouba

Vestavná mikrovlnná trouba proslulé značky MORA VMT 312 X s celkovým objemem 17 l a v elegantním nerezovém provedení vám ušetří opravdu hodně důležitého místa a krásně zapadne do každé kuchyňské linky. S hloubkou 30 cm je vhodná pro instalaci do horní nebo boční skříňky. Přítomný povrch je speciálně upraven, tak aby při práci zabraňoval zanechání otisků prstů. Elektronické ovládání s přítomným 6 výkonovými stupni o úctyhodné síle 700 W potěší nejen svou celkovou praktičností, ale i snadnou údržbou. Doporučená cena startuje na částce 4 990 Kč.

 

A co myčka značky MORA

Ideálním pomocníkem při mytí nádobí se stává vestavná částečně integrovaná myčka značky MORA VM 540 X s nerezovým předním panelem vás rozhodně potěší úsporou místa. Namísto tradiční 60 cm šíře je tato myčka užší v rozměru 45 cm, a tak vám opět ušetří důležité místo. Je také výjimečná pro svou celkem nízkou spotřebu energie, díky které je řazená do energeticky velice úsporné třídy značené A++. Od výrobce nastavená kapacita myčky je 9 sad nádobí a k dispozici máte 2 úložné koše. Tento skvělý každodenní pomocník vám nabídne mnoho užitečných funkcí jako třeba: EcoProgram, 1/2 program nebo odložený start 0-24h. S tímto důmyslným systémem Total AquaStop máte k dispozici maximální ochranu vašeho domova před poničením vodou. I cena je příjemná a startujte na částce 9 590 Kč.

Pro ty, kteří dávají přednost celistvým čistým liniím je varianta vestavné plně integrované myčky značky MORA IM 533 rovněž šíře 45 cm a úsporné třídy A++. I zde je celková kapacita nastavena na 9 sad nádobí a dva úložné koše. Skvělá funkce zvaná odložený start je ve variantě 3/6/9 hod. A samozřejmostí je taktéž EcoProgram a funkce Total AquaStop. Zde je cena stanovena na částce 8 990 Kč.

 

Moderní chladnička MORA

Pokud chcete prostor opravdu ušetřit a jste ochotni se vzdát například většího a zbytečného mrazáku na úkor místa, tak i pro vás má MORA ideální řešení. Navíc tato moderní chladnička báječně zapadne do vaší moderně pojaté kuchyně a volné místo, které vám zůstane nad ní lze skvěle využít na další užitečný odkládací prostor. Vestavná chladnička typu VC 122 s nastavenou energetickou třídou A+, ale v sobě přeci jen menší mrazák k uložení nezbytných potravin ukrývá. Teplotu v chladničce je možné individuálně regulovat zcela jednoduchým mechanickým ovládáním a odmrazováním chladícího prostoru je zajištěno naprosto automaticky. Určitě pak oceníte, že při nečekaném výpadku proudu je doba skladování potravin 12 h. Praktická je i aktuální možnost snadné oboustranné záměny závěsů dveří lednice, aby se otevírání flexibilně přizpůsobilo nastavenému prostoru a umístění lednice v kuchyňské lince. K dispozici máte poměrně obrovský a k tomu navíc flexibilní prostor chladničky s celkem 4 skleněnými výsuvnými policemi, 4 kvalitními policemi ve dveřích a jednou větší na láhve, miskou na zeleninu či ovoce a tradičním držákem na vajíčka. Cena je stanovena na částku 8 990 Kč.

 

Mimořádně efektivní dsavače par MORA

Na samotný závěr nesmíme zapomenout na efektivní odsavače par, do menších prostor jsme bohužel limitováni místem. Odtah, pokud je tedy k dispozici, bývá umístěn hned za digestoří, případně je možné využít recirkulace vzduchu. Kvalitní značka MORA nabízí několik variant odsavačů, které tak akorát zapadnou do vaší kuchyňské linky a ušetří důležité místo. Navíc nad těmito typy získáte další ideální prostor pro umístění vaší skříňky. Odsavače par nabízené pod označením MORA OP 520 X o šířce 50 cm a OP 620 X o šířce 60 cm v perfektním nerezovém provedení jsou určeny k instalaci přímo pod skříňku, ale mohou být nainstalovány i bez ní. Můžete si vybrat z celkového množství 6 odtahů a možnosti recirkulace. Vysokou funkčnost zajišťují zdejší 3 rychlosti výkonu. Odsavač tak dokonale odstraní nepříjemné pachy a rovněž mastnotu. Samozřejmostí je možnost osvětlit si celou plochu přímo pod digestoří. Pro lepší zadržení páry je tento model vybavený přední skleněnou náběhovou lištou. Kovové filtry určené proti mastnotě lze standardně mýt v myčce. Obě varianty se pak nabízejí za krásných 2 990 Kč.

MORA. Plná života od 1825. Více na www.mora.cz
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.