Dlouhá cesta vůní až do našich ložnic

Dlouhá cesta vůní až do našich ložnic

Aromata si za svá léta prošla dlouhou etapu nejrůznějších proměň, než se ustálila do dnešního skromného přerozdělení. Existují vůně k odhánění dotěrného hmyzu či k přilákání samců k pohlavnímu styku. Lidé využívají sílu určitých vůní k nastolení příjemné atmosféry, k uklidnění lidské duše po psychické stránce nebo k lepšímu a kvalitnějšímu spánku jako je tomu i v případě vůně Sense. V minulosti se hojně využívala kadidla, dnes se na scéně objevují mnohem sofistikovanější způsoby jak do svých intimních komnat přizvat decentní tóny smyslnosti a poklidného odpočinku.

Vůně Sense

Představme si jedinečný výrobek od společnosti Hollandia, který spočívá ve vytvoření unikátní vůně Sense. Ta byla jako první sestavena přímo pro použití v ložnici. Společnost se zasadila o vývoj zcela nového odvětví zasluhující se o kvalitnější zároveň plnohodnotnější spánek.

Vůně Sense v sobě nese tajnou stopu celkem 40 přírodních složek, jejichž působení se nikterak nevylučuje a naopak vzájemně umocňují svůj pozitivní dopad na lidskou mysl. Celé souhře aromatického opojení dominuje příjemný tón vanilky z Madagaskaru, určitě si povšimnete i tmavého jantaru z Persie.

Spánek není jen o matraci

I přes to, že matrace patří k asi nejdůležitějším komponentům při sestavování ideálních podmínek ke spánku, není tím jediným. Určitě se nesmí opomenout na rošt, postel nebo dokonce i podmanivost silného účinku jednotlivých vůní. Poslední zmíněná kategorie je pro kvalitu spánku přímo nepostradatelná stejně jako naprostá absence světelného zdroje.

Sense vůně byla sestavena předními odborníky přímo pro navození optimálních podmínek ke zdravému a hlubokému spánku. Vanilka společně s 39 zvolenými vůněmi dokáže příznivě ovlivnit stav mysli a udržet tělo v bezstarostném pocitu co možná nejdéle.

 
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.