Co vám chce říci vaše podprsenka?

Neustále se potýkáte se situacemi, ve kterých vás vaše podprsenka zrazuje? Škrábe vás, tlačí nebo dokonce způsobuje bolesti šíje a zad? Berte tyto nepříjemné problémy jako signál pro lepší výběr podprsenky. My vám pomůžeme tajnou podprsenkovou řeč rozklíčovat.

Co vám chce říci vaše podprsenka?

Obvod podprsenky neustále „leze“ nahoru

Tady je pomoc jednoduchá. Obvod je jednoduše příliš volný a váha ňader ho vytahuje vzhůru. Příště vybírejte podprsenku tak, abyste pod zapnutý obvod mohla zasunout nanejvýš dva prsty, jen tak zůstane na svém místě a podrží vše tak, jak má.

 

Kůže v okolí podprsenky je zarudlá nebo svědí

Nemusí jít o reakci na nevhodný materiál podprsenky, mnohem častějším problémem je omezená cirkulace krve v místech, kde střih spodního prádla tělo příliš svírá, často bývá problémem i malý košíček.

Univerzální pohodlný střih na podprsenky bohužel neexistuje, osvědčený model DreamBra od oblíbené značky Timo se mu ale velmi blíží. S širokým záběrem velikostí košíčků B až K a velkorysou nabídkou délky obvodu (65-95 cm) uspokojí majitelky prakticky jakékoliv postavy a bezešvé lehce vyztužené košíčky vytvoří krásný kulatý tvar, jenž většině ženám vyhovuje. K dostání je mnoho variant podprsenky DreamBra – vybírat je možné z mnoha barev, potisků a materiálů včetně svůdné krajky.

 

Prsa z košíčků přetékají

I tady pomůže zvolit o něco větší velikost. Ňadra musí zůstat na svém místě i když se předkloníte nebo trochu poposkočíte.

Ramínka, která se zařezávají

Většinu váhy by měl vždy nést obvod podprsenky, ale u velkého poprsí se i ta zbývající část může nepěkně podepsat na kůži na ramenou. Otlaky a začervenalá místa ale mohou snadno přerůst v bolesti šíje nebo dokonce zad. Řešením jsou široká ramínka případně podkládací polštářky, jenž rozloží váhu a zároveň zabrání sklouzávání podprsenky.

 

Kostice odstávají mezi prsy

Správný střih podprsenky musí dobře sedět po celém těle. Jestliže kostice pod prsy odstává více než na jeden prst nebo prsa dokonce propadávají při zvednutí rukou dolů, máte pravděpodobně příliš velký obvod a malý košíček. Příště zkuste poměr mezi těmito dvěma prvky obrátit a uvidíte, že budete maximálně spokojena.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.