Co o vás říká výběr spodního prádla

Spodní prádlo je tajemstvím, které zná jen žena sama a maximálně muž, se kterým spí. Je to jako tajná identita, kterou skrývá pod svými šaty, část její ženské mystiky, kterou drží pryč od očí široké veřejnosti.

Co o vás říká výběr spodního prádla

Kromě nudistických kolonistů, pornstar a několika celebrit většina z nás nosí spodní prádlo každý den. Zatímco odborníci tvrdí, že neexistuje žádný skutečný důvod ho nosit, nám poskytuje některé výhody, jako je ochrana před bakteriemi, absorpce potu a zachytávání jakýchkoliv přebytečných tekutin. A i podprsenka plní svou funkci. Udržuje naše prsa pevná a zabraňuje bolesti páteře. Dámské spodní prádlo je malým tajemstvím každé z nás.

 

Je to součást ženy samé

Dámská volba spodního prádla má mnoho společného s jejím stylem. Možná budete moci hádat, jaké spodní prádlo má pod áčkovou sukní nebo maxi šaty. Nebo možná nemá na sobě nic?

Co se žena rozhodne nosit pod svým vnějším oděvem mluví také hodně o její osobnosti. Ať už upřednostňuje pohodlí, sexy styl, bavlnu nebo krajku, říká to velmi mnoho o preferencích dané ženy. Bez ohledu na to, o jakou ženu jde, můžete se vsadit, že dámské spodní prádlo odráží její osobní mantru stejně, jako její touhy.

 

Takže, co říká vaše spodní prádlo o vaší osobnosti?

Tanga kalhotky

Jste velmi organizovaná osoba. Všechno má své místo, a to se vám líbí. Netolerujete cokoli špinavé, chaotické nebo frivolní a proto nejraději nosíte tanga. Jsou elegantní a vždy vypadají upraveně.

 

Boxerky

Upřímně řečeno, děláte si, co chcete. Jste přesvědčena o tom, jaký člověk jste a jdete si tvrdošíjně a vytrvale za svým. Takže nepotřebujete okolí, aby vám řeklo, co byste měli nosit, nosíte zkrátka to, co chcete vy.

 

Korzet a stahovací prádlo

Jste svůdnice. Ráda na sebe upozorňujete. Jste divoká a vášnivá. Chcete, aby byly všechny oči upřené na vás. Máte ráda pozornost. Jste kreativní, vzrušující a svému partnerovi dopřejete skutečný estetický zážitek. Dámské stahovací prádlo je tu pro ženy, které nenosí velikost S, ale chtějí se líbit a skrýt pod šaty své nedostatky.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.