Chcete si ubrat věk? Zaměřte se na vlasy!

Nové roční období představuje ideální čas na změnu. Jen máloco nás dovede tak proměnit jako nový účes. Pokud i vy toužíte být jiná, svěžejší, barevnější, více šik a hlavně chcete vypadat mladší, pak se nebojte a jděte do toho. Existuje totiž pár šikovných triků, jak si pomocí vhodného účesu ubrat pár let. Na co byste měli vsadit a čeho se naopak vyvarovat?

Chcete si ubrat věk? Zaměřte se na vlasy!

Ofina

Ke stárnutí neodmyslitelně patří vrásky. Spousta z nás se však s nimi nechce smířit, a tak hledáme nejrůznější způsoby, jak se jich zbavit nebo je alespoň zmírnit. Šikovně zakrýt je pomůže také ofina, která zafunguje víc než botox. Skvělou službu vám prokáže ta delší a sestříhaná, která odvede pozornost nejen od známek stárnutí, ale i od vysokého čela.

 

Barvy

Chcete-li vypadat mladší, pak zapomeňte na tmavé barvy. Přestože černá kštice dobře překryje počáteční šediny, zároveň do vaší tváře odrazí našedlé tóny a zvýrazní každou nedokonalost pleti. Vyzkoušejte proto raději světlé melíry, které vaše rysy zjemní a zároveň potlačí i mimické vrásky. Nebojte se platinové blond, medové či světle hnědé – uvidíte, jak vás rozjasní.

 

Střih

Základem je správný střih. U nás je zakořeněné, že čím je žena starší, tím kratší vlasy by měla mít. To však není tak úplně pravda, jen se zkuste podívat v zahraničí. Mladistvě a elegantně vypadají i delší účesy. Na přitažlivosti dodají vlasy, které jsou sestříhané podél obličeje, a jemnější rysy zajistí velké vlny, které sluší všem bez ohledu na tvar obličeje. Pokud vám vlasy nerostou tak rychle, jak byste si představovala, nebo bojujete s řídnoucí kšticí, můžete si prameny nechat prodloužit a zahustit. Prodlužování vlasů se totiž dnes stalo zcela běžnou a široce dostupnou záležitostí. Oblíbené řešení představují clip in vlasy, které si snadno nasadíte v pohodlí vašeho domova za pár minut. Jednoduše je totiž přicvaknete pomocí sponek. Na popularitě nabývá také metoda tape in, při níž se prameny nalepují pomocí speciální pásky. Tak se nebojte změn a nerezignujte na svou ženskost ani s přibývajícími lety!
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.