Chcete se zbavit nevzhledných tmavých skvrn na pokožce?

Chcete se zbavit nevzhledných tmavých skvrn na pokožce?

Díky novince od společnosti Zepter International nyní můžete. Švýcarským laboratořím společnosti Zepter International se podařilo totiž vyvinout účinné sérum s bělicím účinkem (PNK-437) řady Swisso Logical, které s velkým úspěchem odstraňuje tmavé skvrny způsobené stárnutím pokožky nebo poškozením slunečními paprsky.

 

Kdy sérum pomůže?

Sérum bylo speciálně vyvinuto pro léčbu tzv. stařeckých skvrn. Pomůže ale i při léčbě skvrn, které vznikly následkem nadměrného opalování nebo například u skvrn, které zůstaly po spáleninách nebo po akné.

 

ZEPTERSpeciální složení

Nové sérum obsahuje směs velmi účinných látek a ochranný faktor SPF 15. Za skvělými výsledky séra je hlavně unikátní složení:

DELENTIGO™: dvě aktivní složky spojené do oddělených liposomů pro zabránění vzniku a regulaci pigmentů melaninu a lipofuscinu a viditelné vybělení stařeckých skvrn.
GIGAWHITE™: organická směs ze 7 švýcarských rostlinných výtažků pro výraznou redukci barvy a velikosti stařeckých skvrn.
MELANOSTATINE™5: biomimetický peptid vytvořený k zabránění aktivace tyrosinkinázy a blokaci syntézy melaninu. Omezuje hyperpigmentaci a vyrovnává barevný odstín pokožky.
TYROSTAT™: přírodní rostlinný výtažek příbuzný vitaminu C k redukci pigmentace pokožky díky omezení jak tvorby melaninu (tan), tak zarudnutí pokožky (Erythema).
HYDRACTIN™: zvyšuje hydrataci a energizuje pokožku.
ATP (adenosintrifosfát): stimuluje metabolismus buněk kůže a aktivně ovlivňuje množství vody ve svrchní vrstvě kůže (epidermis). 
ALGIN: vytváří na povrchu kůže tenkou vrstvu vodního filmu a redukuje ztrátu vody ve svrchní části kůže.
PAPAIN: urychluje regeneraci pokožky a propůjčuje jí mladistvější vzhled.

 

www.zepterclub.cz

 

Viditelný výsledek již za 3 měsíce

Zbavit se nevzhledných skvrn nebylo nikdy jednodušší a hlavně rychlejší. Viditelné výsledky jsou patrné již po 3 měsících. Pokožka je za tuto dobu viditelně světlejší a zářivější a to až o 57 %! Účinek séra byl testován na 31 dobrovolnících po dobu dvou měsíců a 100 % z nich bylo s výsledkem účinků séra plně spokojeno. Nyní máte šanci i vy!

 

Více informací o novém séru najdete na www.zepterclub.cz.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.