Casting České Miss 2013 přinesl další semifinálovou trojici

Casting České Miss 2013 přinesl další semifinálovou trojici

Dne 16. listopadu 2012 zavítal casting České Miss 2013 do sedmého největšího města České republiky – Ústí nad Labem. Vizážistky Yves Rocher zde samozřejmě nemohly chybět.

 
Desetičlenná porota se při výběru setkala nejspíše s jedněmi z nejzajímavějších odpovědí v otázce zájmů a koníčků. Neboť mezi uchazečkami jste se mohly setkat s hokejistkou či dokonce hráčkou rugby. Do semifinále však postoupily tři dívky: Kateřina Bauerová z Jirkova, Petra Neuvirthová přímo z Ústí nad Labem a Jana Neuhöferová z Teplic (na fotografii).
 
490
 
Rostlinná kosmetika Yves Rocher věnovala těmto třem semifinalistkám dárkový balíček, který obsahoval Toaletní vodu Floweparty, Sprchový gel stejné vůně, Detoxikační peeling Minceur Detox a také vánoční brožuru Yves Rocher s tipy na vánoční dárky.
 

Vizážistky Yves Rocher nabízely možnost líčení zdarma všem návštěvnicím centra, což mnohé z nich velmi rády využily a nebýt věkové hranice k získání korunky krásy 24 let, bývaly by se mohly bez zaváhání účastnit castingu.

 

Víkendové castingy se přesunou do východních Čech. Sobotní se uskuteční v obchodním centru Afi Palace Pardubice, ve kterém bude mít Yves Rocher svého zástupce v odborné porotě, a nedělní zavítá do Hradce Králové.

 

TIP YVES ROCHER Č. 5: MINIMUM PRO KRÁSU
lesk na rty

Nejste zastánkyní zdlouhavého líčení, udělejte alespoň minimum pro svou krásu. V prvé řadě nikdy nezapomínejte na kvalitní krém odpovídající typu Vaší pleti, který ji buď hydratuje, dodá potřebnou výživu nebo se pustí do boje proti známkám stárnutí. Následně byste měla použít pudr, který Vaši pleť zmatní a zároveň sjednotí. Pro zvýraznění očí aplikujte řasenku, která by však měla působit přirozeně. Proto by se blondýnky měly vyvarovat zbytečné černi, ale zkusit například hnědý odstín. A jako tečku na závěr dolaďte rty leskem na rty. Přirozeně bude působit buď transparentní provedení nebo lesk v barvě rtů. Vyzkoušejte například Lesk na rty z řady Colors, který Yves Rocher věnuje každé z prvních padesáti účastnic castingů.
 

 

www.yves-rocher.cz
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.