Bydlení v atraktivní čtvrti? Poradíme vám!

Sehnat kvalitní a krásný byt v Praze nemusí být problém, pokud si dostatečně ohlídáte lokality, v nichž se staví nejvíce. Praha 7 a Smíchov na Praze 5 mezi ně rozhodně patří. A proč si najít bydlení právě zde?

Bydlení v atraktivní čtvrti? Poradíme vám!

Do Holešovic do Stromovky i Letenských sadů

Jde o dva největší parky v České republice vůbec, takže pokud toužíte po luxusním bydlení v příjemném prostředí, jež je prakticky ze všech stran obklopeno zelení nebo vodou, bude pro vás prodej bytů v Praze 7 zcela jasnou volbou. Zároveň je odsud blízko ke středu Prahy, takže se snadno dopravíte kamkoliv.

  • Holešovický ostrov se nachází pouhých 7 minut jízdy autem od centra Prahy.
  • Ideální spojení zajišťují mosty přes vodu, jež vás zároveň spolehlivě a účinně oddělují od ruchu velkoměsta.

Hlavní předností zdejšího bydlení je moderní architektura, kombinovaná s jemným estetickým cítěním a láskou k přírodě. Horkou novinkou je projekt Marina Island, v němž si můžete vybírat hned ze tří kategorií bytů. K mání jsou komfortní malé byty i rozsáhlé penthousy v horních patrech. Díky nim si své představy o bydlení splníte snadno a rychle.

 

Praha 5 nabídne citlivou rekonstrukci secesních domů i zbrusu nové novostavby

Další klidná lokalita ležící blízko centra je určitě Praha 5. A čím vám učaruje prodej bytů na Smíchově?

  • atraktivní lokalita
  • luxusní adresa
  • velký výběr dostupných nemovitostí
  • rozvinutá infrastruktura
  • byty s garáží

Jde o nádherné místo plné zeleně, kde si můžete v klid vychutnat snídani na terase či večerní zpěv ptáků. Zároveň budete mít blízko do práce, do školy nebo třeba k lékaři. Svůj nový domov můžete najít v historických secesních budovách, jež byly podrobeny citlivé rekonstrukci, i v nových prostorných bytových domech či garsonkách. Poznejte výhody moderního bydlení téměř v centru města na vlastní kůži!
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.