Musela jsem si nechat vyčistit podlahu u nás doma, protože moje dcera vylila lepidlo a bála se mi o tom říct, tak se to snažila vyčistit sama, jenže ve svých šesti letech to tak maximálně rozšudlala. Potom lepidlo zaschlo a už to prostě nešlo vyčistit. Máme moderní dům a manžel chtěl všude moderní lité podlahy, jedná se epoxidové stěrky a esd stěrky. Jsou to krásné podlahy, máme je taky v koupelně a jsou v tomto materiálu vyvedeny i obklady. Velice se mi líbí, ale nyní jsem změnila názor. Protože každá špína, nebo cokoli se na to vylije je vidět a špatně se mi to uklízí.
Díky nehodě s lepidlem jsme s manželem začali pátrat o povrchové úpravě podlah a zjistili jsme, že na naše podlahy existuje ošetření hydrofobní nano impregnace, která je popisována v superlativech, takže jsme nyní věděli, co chceme. Věděla jsem, že moje známá, která vlastní menší firmu, si velmi často nechává čistit svoji podlahu úklidovou firmou. Tak jsem se jí byla zeptat, o jakou úklidovou firmu se jedná a řekla mi, že jde o A SERVIS LIPKA, s.r.o., voskování linolea, čištění litých betonových podlah, nano impregnace Praha, která provádí strojní čištění podlah kotoučovým strojem.
Tato firma už na svých internetových stránkách píše, jakým způsobem postupují. Měli taky uvedeno, že realizují nano impregnace, impregnace, povlak a voskování, tedy všechno co u nás připadalo v úvahu. Na můj vkus ji vychvalovala až přehnaně, tak jsem si jejich reference ověřila i na internetu a nestačila jsem se divit. Jen samé kladné recenze. Potom jsem už na nic nečekala a kontaktovala jsem je. Domluvili jsme se na termínu čištění, kalkulaci a všem možném a dobře na mě působili už po telefonu, protože byli velice milí.
Pracovníci firmy dojeli ve stanovený den na minutu přesně a pustili se do práce. Použili dva druhy chemií, kdy jim pod první chemií nečistoty nepustily a pod druhou už ano. Důkladně vše kartáčovali kotoučovým strojem a podlahu setřeli. Musím uznat, že podlaha najednou prokoukla a byla opravdu krásná. Po vyčištěných podlahách, jejichž stav vyčištění si od nás nechali schválit se pustili do voskování lina a na všechny lité betonové podlahy aplikovali nano impregnaci.
Tak to jsem vážně nečekala, druhý den po zformátování nátěru, jsem na podlahu schválně vylila zbytek studeného kafe a děj se vůle boží. Fantastické, celý obsah se zformoval do kuliček vzala jsem vlhký mop a lehce setřela po kávě ani památka. Tak to je něco. Takto se chová ochrana všude, kde je aplikována. Nyní se mi krásně uklízí, lehce vše přejedu mopem a všude mám krásně uklizeno.
Určitě se na ně obrátím i v budoucnu, protože jsme s jejich službou byla velice spokojená a nemám tak potřebu obracet se na někoho jiného, protože u nich mám do budoucna záruku dobrého výsledku a prvotřídní kvality, na kterou si dost potrpím a oni mi ji nabízí za slušnou cenu, takže nemám co vytknout.
Velmi kvalitní hloubkové čištění rotačním kotoučem za rozumnou cenu. Strojní tepování sedaček koberců Praha 1
U nás v rodině si hodně potrpíme na domácí potraviny, a to včetně domácího kečupu, marmelád a podobně. Ale jednou se nám zavařování vymklo z ruky a hrnec s višňovou marmeládou skončil na zemi. Nejenom, že to byla hrozná škoda té marmelády, ale máme v kuchyni koberec, který to tedy pěkně odnesl. Snažili jsme se to vydrhnout, ale nešlo to, sytí růžovofialový flek tam pořád zůstával.

Nakonec jsme rezignovali a řekli jsme si, že si na to necháme najmout úklidovou firmu. A vyhledala jsem společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., chemické čištění koberců, sedaček Praha 1, která nabízí strojové čištění koberců v Praze, která měla na internetu vynikající ohlasy a nenašla jsem na ně žádnou kritiku. Zavolala jsem jim a domluvila se s nimi na termínu, ceně a na všech ostatních náležitostech, které jsem považovala za důležité.
Jejich ochotný přístup se mi velmi líbil a výsledek jejich práce ještě více. Zaměstnanci z A SERVIS předvedli precizní práci a po nečistotách nezůstaly jediné stopy. Obří zářivý flek z koberce zmizel a vypadal jako nový, ne jako vyčištění. Byli jsme fakt nadšení, protože v tak výborný výsledek jsem ani nedoufali.
Když jsme to viděli, nechali jsme si koberce vyčistit všude po domě, protože to je prakticky jak pořízení nových koberců za hodně dobrou cenu, protože koberce všude vážně prokoukly. Zaměstnanci frimy byli velmi vstřícní, slušní a ochotní, takže já jsem skutečně maximálně spokojená a nemůžu nic jiného, než tuto firmu a její službu čištění koberců Praha všem vřele doporučit, protože odvádějí skutečně vynikající práci.















