Problémy s plísní Vám odborně vyřeší firma „Sanace, odstraňování plísně Praha“

Zdravím, normálně psaním recenzí čas neztrácím, ale nedá mi to, abych nenapsala o úklidové firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstranění plísní Praha, kteří nás jako jediní dokázali účinně a natrvalo zabit plísně, která nám dělala už delší dobu problémy. Samozřejmě jsme se ze začátku toho snažili zbavit sami podle rad od kamarádů, sousedů a rodiny. Ale na tom nejhorší bylo to, že nám každý radit něco jiného a hlavně – ani jedno z toho nezabralo. Všechno to byly metody slyšel jsem to od toho a tamtoho, ale sami vlastně nikdy nic nevyzkoušeli.

Problémy s plísní Vám odborně vyřeší firma „Sanace, odstraňování plísně Praha“

Zdravím, normálně psaním recenzí čas neztrácím, ale nedá mi to, abych nenapsala o úklidové firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstranění plísní Praha, kteří nás jako jediní dokázali účinně a natrvalo zabit plísně, která nám dělala už delší dobu problémy. Samozřejmě jsme se ze začátku toho snažili zbavit sami podle rad od kamarádů, sousedů a rodiny. Ale na tom nejhorší bylo to, že nám každý radit něco jiného a hlavně – ani jedno z toho nezabralo. Všechno to byly metody slyšel jsem to od toho a tamtoho, ale sami vlastně nikdy nic nevyzkoušeli.

Takže jsme jako průkopníci všem mohli říct, že jsou tyhle užitečné osvědčené rady jen na dvě věci. Takže jsem hledala na internetu něco opravdu pořádného. Ale místo nějakých dalších osvědčených rad jsem se dočetla o úklidové firmě A SERVIS LIPKA, která prý nabízí nejen prevenci proti plísni, ale i její odstraňování. Než jsem jim zavolala, načetla jsem si o nich nějaké recenze a všichni psali, že jsou dobří, tak jsem to navrhla manželovi a on bez protestů souhlasil. Ten nátěr nás zaujal, tak jsme si na jejich stránkách načetli více informací.

LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let.

Minimální záruka tohoto nátěru by měla být až dva roky, jak sami uvádí. Vypadalo to opravdu spolehlivě, tak jsem jim zavolali a domluvili se na termínu, kdy bude práce probíhat a podobně. Byli jsme rádi, že neměli problém přijet o víkendu, protože jsme si kvůli tomu ani jeden z nás nechtěli brát volno a nějaké další akce po práci jsme neměli moc náladu, protože oba máme docela náročnou práci. V domluvený den přijeli a pustili se do toho.

Jelikož jsme oba hrozní zvědavci, tak jsme je při práci pozorovali a měli k tomu hromady dotazů (naštěstí nevypadali, že by je to nějak rozčilovalo).  Řekli nám, že plíseň se nejčastěji vyskytuje na zateplených fasádách a na severních stranách zdí je výskyt plísní, bakterií, hub a kvasinek nejčastější. Plísně se mnohdy tvoří i z vnitřních stran zateplených domů, a to byl náš případ. A že nátěr LSG je právě jednou z nejlepších zbraní proti plísni. Dá se aplikovat na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. Na naše místa napadené plísní nanesli běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali LGS , které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas.

A my si s manželem mohli oddychnout, že plíseň je definitivně pryč. Vážně nás to rozčilovalo, protože investujete do bydlení, chcete to tam mít hezké, a potom se rozčilujete s plísní. Takže jsme lidem z A SERVIS moc vděční, že nám pomohli. A to i za přijatelnou cenu. Jasně, někomu to může připadat hodně, ale tolik prostě takové služby stojí. A navíc tady to máte se zárukou kvality. Je mi jasné, že naštve, že si plíseň od někoho necháte odstranit, a za chvíli ji tam máte zpátky, ale to už potom člověk musí důkladněji hledat tu správnou firmu. A my ji našli. Jejich zaměstnanci jsou navíc moc milí (nebo opravdu dobří herci), protože ani jednou nevypadali otráveně, když jsme jim stáli za zadkem a ptali se na vše možné.

S přesouváním termínu jsme se nesetkali a s hrubým jednáním taky ne. Takže sečteno podtrženo: skvělý servis, profesionální vystupování, milí zaměstnanci a dobré ceny – co víc si přát? Hodiny s vodotryskem. Ne, opravdu, je to výborná firma, u které nenajdu jedinou zápornou věc, proto ji vám všem moc doporučuji. A navíc nabízí i řadu dalších služeb, což je určitě výhodou. Jen to dokazuje jejich široké pole působnosti a odbornost, na kterou se budu ráda obracet.

Trápí vás suchá kůže na rukou? Vyberte si krém, který vám bude vyhovovat

Trápí vás suchá a popraskaná pokožka na rukou, obzvlášť teď, když je chladno? Suchá pokožka rukou může mít několik příčin, z nichž nejzákladnější, kterou můžete napravit sami, aniž byste museli investovat do čehokoli, je dodržování dostatečného pitného režimu. Tudíž pokud trpíte v zimě na suchou pokožku, určitě pijte více vody, než jak jste zvyklí.

54014543 - vacuuming rough carpet in living room with vacuum cleaner

Dále může být suchá kůže způsobena častým stykem se saponáty či jinými chemikáliemi, které pokožku vysušují. Proto byste na každé uklízení nebo jen mytí nádobí měli nosit rukavice, které vaše ruce ochrání. Tyto věci by měli být nutností především pro lidi, kteří trpí ekzémy, protože těm stačí opravdu málo a mají suchou pokožku, z které je ekzém raz dva. Dále je určitě dobré používání krémů na ruce. Mezi krémy, které používaly už naše babičky, a většina z nich je používá ještě dnes, patří stará dobrá Indulona.

Finančně nenáročná varianta, která vás nezklame, ale také nijak příliš neoslní. Krém se dobře vstřebává, ale vyžaduje častou opětovnou aplikaci. Pokud trpíte opravdu na hodně suchou pokožku, doporučuji krémy na ruce od Biodermy, které suchým rukou opět rychle navrátí jejich pružnost a jsou výborné i na ekzémy. Jedná se sice o dražší variantu, která za to dokáže zázraky. Jsou věci, do kterých se vyplatí investovat. A to se týká u všech odvětví, i úklidových firem.

Například čištění koberců od A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojové čištění koberců Praha 8, je sice také trochu dražší, ale za to dokáže zázraky. Proto pokud potřebujete vyčistit koberce, určitě se vyplatí obrátit se na tuto firmu.

 
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.