5 sexuálních zážitků, které musíte vyzkoušet, když jste single!

5 sexuálních zážitků, které musíte vyzkoušet, když jste single!

V dobách našich rodičů a prarodičů bylo zvykem, že téměř každý si našel již ve velmi mladém věku životního partnera, se kterým si naplánoval budoucnost a založil rodinu. Dnešní doba je jiná, a ne každý touží po tom se usadit a žít rodinným životem. Naopak přibývá lidí, kteří chtějí být single, věnovat se sami sobě, popřípadě kariéře, a vyhlídka na společný život s někým dalším je neláká. Pokud i vy jste single, ať už dobrovolně či nedobrovolně, proč nevyužít tento čas k poznávání nových věcí? Které věci vyzkoušet, než se pustíte do nového partnerství?

 

  • Sex ve třech

I když se říká, že sex ve třech je veskrze mužskou fantazií, nic není dále od pravdy. Průzkumy totiž ukazují, že o sexu se dvěma muži sní každá třetí žena. A není divu – která by netoužila po tom, aby ji obletovali dva muži jako královnu a plnili každé její přání. Nezapomínejte však na to, že i trojka má svá pravidla. Věnujte každému muži stejně velkou pozornost a nezapomínejte na ochranu.

 

  • Vyprodejte sexshop

Jestli je někdy čas na objevování nových požitků, pocitů a erotogenních zón, je to právě, když jste single! Proč nepotěšit sebe samu a nepořídit si domů šikovného pomocníka? Vibrátor je dnes nedílnou součástí ložnic mnoha žen. Nemusíte však zůstat jen u této oblíbené hračky, sexshopy jsou doslova přeplněné nejrůznějšími druhy zboží, které vám velmi zpříjemní chvilky strávené o samotě.

 

  • Erotické masáže

U sebepoznávání se ještě chvíli zastavíme. I když spousty věcí hravě zvládnete objevit sama, určitě je lepší, pokud to za vás udělají šikovné a trénované ruce. Ano, řeč je o erotické masáži. Užijte si spousty slastných momentů při tantrické masáži či nuru masáži z rukou krásného maséra. Pikantní atmosféra zaručena.

 

  • Návštěva erotických podniků

Účastnit se společenského večera v erotických podnicích vždy tak trochu patřio mezi kontroverzní témata. Není však za co stydět. Rozšířit si obzory a zažít nové podněty můžete na swigers party, na erotických veletrzích, striptýzu či klubů se zaměřením na fetiše.

 

  • Splňte si všechny svoje sny

A konečně – záleží jen na vás, jaké fantazie máte a co vše chcete vyzkoušet! Zbořte tabu či hranice a nenechte se omezovat vůbec ničím. Jděte si za svými sny a splňte si je do posledního. Nikdy nevíte, kdy potkáte Pana Dokonalého, a vaše fantazie by pak mohly navždy zůstat ležet v pomyslném šuplíku.

Účastnit se společenského večera v erotických podnicích vždy tak trochu patřio mezi kontroverzní témata. Není však za co stydět. Rozšířit si obzory a zažít nové podněty můžete na swigers party, na erotických veletrzích, striptýzu či klubů se zaměřením na fetiše, nebo doma u porna.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.