4 tipy, které vám uberou pár let

4 tipy, které vám uberou pár let

Snad každá žena touží vypadat mladě, a to bez ohledu na to, jaký ročník narození má v občance. Zázračný elixír se ale bohužel dosud nikomu umíchat nepodařilo, nezbývá tedy, než se spolehnout na jiné zbraně.

 

Vsaďte na přirozenost

Držte se hesla, že v jednoduchosti je krása. Vsaďte na přirozenost, vrásky ke stárnutí patří, a tak se je nesnažte skrývat, i s nimi můžete působit mladistvě a svěže. Střízlivost se vyplatí hlavně v případě denního líčení. Zapomeňte na výrazné oční linky a tmavé rtěnky, uberte na intenzitě barev, čím výraznější jsou, tím větší pozornost na nedostatky upoutají. Vsaďte na jemnost a přirozenost, barvy jako béžová či růžovohnědá budou to pravé ořechové.

 

Experimentujte s účesy

Velkou roli hrají také vlasy. Zapomeňte na drdoly a copy, které jen zbytečně přidávají roky. Alfou a omegou je dobrý střih, který dovede s obličejem opravdu zázraky. Vzdušnost, ležérnost, neposednost a asymetrie – tyto moderní účesy vám uberou několik let, nebojte se proto experimentovat. V čem se však držte při zemi, to je barva. Vyhněte se odstínům jako je havraní čerň či rezavá a volte takové, které se co nejvíce blíží vaší přirozené barvě vlasů.

 

Udržujte si postavu

Mladším dojmem působí ženy drobné a štíhlé. S výškou sice nic udělat nemůžete, na vaší postavě však zapracovat jde. Nemusíte mít zrovna míry modelky, ani se trápit každým kilem navíc, ale měla byste se přestat vymlouvat na to, že už nejste nejmladší. Postavu si můžete vytvarovat bez ohledu na věk, jen ale budete muset vynaložit trochu větší úsilí, než když vám bylo dvacet. Pokud vás posilovna zrovna neláká, existuje celá řada jiných možností. Do boje můžete povolat i šikovné pomocníky v podobě moderních přístrojů, jako je třeba Vacushape.

 

Netrapte se

Nezapomeňte, že věk je jenom číslo. Tak se jím přestaňte stresovat, spousta věcí je totiž o psychice. Změňte vaše chování, začněte myslet pozitivně, radujte se ze života, užívejte si každou chvíli, jako kdyby vám bylo dvacet. Vypuďte z hlavy fráze, že jste na některé věci příliš stará, nezavírejte se doma, buďte aktivní a nezanedbávejte se. Vnitřní spokojenost a náš vzhled jdou totiž ruku v ruce!
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.