3 letní trendy ve vlasech – buďte in!

Léto je nejen dobou prázdnin, dovolených a odpočinku, ale také ideální časem k experimentování a změnám. Nebojte se proto vyzkoušet něco nového a začněte u vašeho vzhledu, respektive vlasů. Právě ty se největší měrou podílí na vaší vizáži a představují tak jeden z hlavních prvků, kterých si na vás ostatní všimnou. Jaké jsou letos trendy? Přinášíme drobnou inspiraci.

3 letní trendy ve vlasech – buďte in!

Ofiny

Hitem letošního roku se staly ofiny, které krásně oživí každý účes. Ovšem, chce to trochu odvahy nechat si ji tzv. střihnout. Jen tak lehce se jí totiž pak nezbavíte. Jakmile vás přestane bavit nebo se vám okouká, musíte zkrátka počkat, až vám zase doroste. Pokud se na takovou změnu necítíte, ale přesto vás to láká, pak vsaďte na clip in ofiny. Ty si můžete připnout kdykoli vás napadne a stejně tak jednoduše a rychle se dají také sundat. Jejich univerzální střih umožňuje libovolnou úpravu, můžete tak být každou chvíli jiná.

 

Růžová

Trendem, který se – pro mnohé možná trochu překvapivě – velmi ujal, se staly růžové vlasy. Tato netradiční barva je velmi univerzální a sluší skoro každému. Zvolíte-li nějaké jemnější odstíny růžového zlata, pak rozhodně nebudete litovat. Skvěle bude vypadat hlavně na jemných a světlých typech dam, které se příliš nemalují. Pokud si na změnu barvy vlasů netroufáte, můžete vyzkoušet alespoň melír nebo si připněte extravagantní clip in pramínky. A máte hotovo během pár minut a bez barvení.

 

Objem

Splihlé vlasy žádnou velkou parádu neudělají, právě objem totiž dělá dojem. Základ úspěchu tvoří správný střih – hlavně v případě jemných vlasů dovede hotové divy. Skvěle vypadají stupňovitě sestříhané účesy a mikáda. Docílit jich můžete vyfoukáním přes kulatý kartáč nebo kulmou. Pokud vám matka příroda nenadělila zrovna hustou hřívu, dopomozte si k ní pomocí clip in vlasů. Připnete je za pár minut pěkně v pohodlí domova, a pokud vyberete správný odstín, nikdo nic nepozná. Všem mindrákům tak můžete dát konečně sbohem!
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.