Znáte italskou drogerii a kosmetiku Felce Azzurra? Koupíte ji i u nás

Znáte italskou drogerii a kosmetiku Felce Azzurra? Koupíte ji i u nás

Současný trh s drogistickými přípravky a kosmetikou je poměrně rozmanitý. Stále vznikají nové a nové značky, přičemž některé se snaží oslovit zákazníky nízkou cenou, jiné zase přírodním složením. Pokud jste v zahraničí vyzkoušela italskou značku Felce Azzurra, ať už její aviváž, čisticí prostředek či sprchový gel, produkty jste si určitě zamilovala. Charakteristické jsou především ojedinělým aromatem a stejně tak i příznivou cenou. Hledáte prodejce, u něhož tradiční italskou drogerii a kosmetiku najdete? Poradíme vám, na koho se obrátit.

Pod slovem drogerie si každá z vás představí něco jiného. Pár z vás si představí jako první značku Chante Clair, ostatní zase zmíněnou značku Felce Azzurra.

 

Felce Azzurra nabízí vše od tělové kosmetiky po prací prostředky

Jestliže nemáte žádnou oblíbenou drogerii a kosmetiku, vyzkoušejte určitě Felce Azzurra. Pod taktovkou této společnosti vznikají různé preparáty. Přijdou si na své jak zájemkyně o tělovou kosmetiku, tak i milovnice voňavých pracích prášků a aviváží. Pokud si myslíte, že vás vyjde italská drogerie a kosmetika na majlant, jste na omylu. Třeba za 750 mililitrů aviváže zaplatíte pouze 79 korun a za deodorant ve spreji 85 korun. Opravdu za hubičku, jak se lidově říká.

Jestli jste se doposud řídila heslem, že čím dražší produkty jsou, tím jsou kvalitnější, po vyzkoušení přípravků od Felce Azzurra změníte názor.

 

Kdo italskou značku Felce Azzurra prodává?

Ušetřete si čas a neobcházejte obchod po obchodu, objednejte si všechno skrze internet. Objednávka vám bude doručena přímo domů, aniž byste musela někam chodit. Jedním z internetových obchodů s bohatým produktovým portfoliem je Giulieta.shop, kde najdete i další italské drogerie.

Máme tady i slovenské čtenářky? Žádný problém, e-shop totiž zasílá i na Slovensko a dokonce nabízí možnost přepnout si ceny na eura.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.