Proč je důležité mít titul MBA a kde ho získat?

Nároky českých i zahraničních firem rostou. Pokud pomýšlíte na prestižní místo, musíte se nejdříve snažit. Jak se z vás stane pro firmu atraktivní osoba, kterou bude chtít každý zaměstnat? Každá cesta za prací na renomované pozici začíná u studia. Vysokoškolský diplom má už dnes kde kdo. Buďte ctižádostivější a snažte se dosáhnout vyšších cílů. Získat prestižní titul MBA není složité!

Proč je důležité mít titul MBA a kde ho získat?

Proč chtít titul MBA?

Titul MBA má na rozdíl od klasického vysokoškolského diplomu vyšší váhu i na mezinárodním poli. Jeho nositel titulem MBA dokazuje svojí cílevědomost, vysokou úroveň znalostí a především praktických manažerských dovedností. Zařaďte se do elitní skupiny MBA i vy.
Váš první krok musí směřovat k volbě studijního oboru. Prestižní škola European School of Business Management SE nabízí hned několik studijních programů, na jejichž konci je zisk titulu MBA.

 

Na výběr je z těchto:
• Corporate management
• Ekonomika a finanční management
• Management zdravotnictví
• Investiční management
• Leadership a soft skills
• Management veřejné správy a další
Ve všech případech se jedná o moderní obory, o které je dnes velký zájem. Je jen málo odborníků, vy se lehce zařadíte mezi ně!

 

Atraktivní forma studia

European School of Business Management SE připravila moderní online MBA studium, které probíhá v češtině a trvá 1 rok. Díky tomu se dá lehce zvládnout studium i při zaměstnání. Studenti využívají propracovaný e-learning, který je kombinován s interaktivními workshopy. Během nich se studenti setkají s lektory, kteří jsou profesionály v daných oborech. Studium MBA je zakončeno vypracováním závěrečné práce a její obhajobou. Studovat můžete začít kdykoliv a termíny workshopů vybírat dle vašich časových možností. Škola spolupracuje například s London Institute, studenti tak mají šanci vycestovat na zahraniční stáž.
Přihlášky ke studiu se podávají online. Podmínkou přijetí je ukončené vzdělání alespoň na bakalářském stupni, případně ukončené profesní vzdělání BBA či doložená praxe v manažerské nebo řídicí pozici. Studium zahájíte ihned pro přihlášení, je možné si nastavit individuální studijní plán.
Více informací se dozvíte na www.esbm.cz.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.