Otestujte kouzelnou sílu přírody

Každý, kdo chce dobře vypadat, musí pravidelně a každý den pečovat o svůj zevnějšek. To je důvod, proč hlavně ženy používají celou řadu kosmetických přípravků.

Otestujte kouzelnou sílu přírody

Bohužel jsou však tyto výrobky, se kterými přicházíme pravidelně do kontaktu, ve většině případů plné chemie a nejrůznějších syntetických látek, které se vstřebávají do našeho těla. Měli bychom tak pečlivě číst složení a studovat jejich etikety.

 

Kosmetické produkty a zdraví

Možná budete sami překvapení, co všechno jste schopni na svůj obličej nanést v touze po krásnějším a mladším vzhledu. Standardní produkty, které běžně seženete v každé drogerii, totiž obsahují hlavně látky, jako jsou parabeny, silikony nebo parafín. Ty mohou způsobovat alergické reakce. A přestože se může zdát, že kýžený efekt přináší prakticky na počkání, v konečném důsledku při dlouhodobějším používání našemu tělu spíše škodí. Proto se ke slovu čím dál častěji dostává přírodní kosmetika, ve které nenajdete žádné konzervanty, ale pouze čistě přírodní složky. Je vhodná jak pro lidi s citlivou pletí, tak také pro jemnou dětskou pokožku, včetně miminek.

Ověřená moc bylinek

Sílu bylinek dobře znaly už naše babičky, které je používaly nejen k léčení nejrůznějších neduhů, ale také k udržení své krásy. A i dnes, v době, kdy máme k dispozici spoustu drahých krémů, které bývají označovány jako zázračné elixíry mládí, nic plně nenahradí sílu přírody. Pokud tedy chcete získat zdravý vzhled, svěřte se do rukou této mocné čarodějky a upřednostněte bylinky namísto umělých náhražek. Jak jejich sílu otestovat? K dispozici máte celou řadu produktů, které se o vás postarají od hlavy až k patě. Nechybí přípravky péče o tělo, které vás zbaví nejrůznějších problémů, třeba nepříjemných pupínků či nevzhledných kruhů pod očima. Využít je můžete i k relaxaci a očistě vašeho těla, stačí si vybrat voňavé gely, oleje či pěny do vany a sprchy. Jak již bylo řečeno, bylinky nejen krášlí, ale také hojí. Vyrábí se z nich masti a mastičky, které využijete na ekzémy, kožní plísně, boule, modřiny, škrábance či popáleniny.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.