Originální dekorativní samolepky prozáří dětský pokoj

Nevíte, jakou dekoraci umístit do dětského pokoje? Vaše dítě chce mít krásně vyzdobený pokoj, ale vy máte obavu, aby to nebylo zbytečně přeplácané? Zkuste se společně podívat na dekorace ve formě samolepek na zeď. Ty jsou k dostání v různých barvách podle odstínu vaší stěny a výběr motivů je také pestrý.

Originální dekorativní samolepky prozáří dětský pokoj

Elegantní a jemná dekorace

Samolepky na zeď do dětského pokoje jsou krásnou a zároveň jemnou dekorací, která osvěží celou stěnu. Při výběru sledujte, jaký rozměr potřebujete. Pokud si nejste jistí, zda by okraje samolepky nezasahovaly do jiné dekorace nebo působily přirozeně, volte raději o něco menší velikost. Celkový dojem by měl působit přirozeně a samolepka by měla zapadat do celého konceptu místnosti.

 

Každé dítě si najde to své

Děti mají pestrý vkus a často si umějí vybrat to, co se jim skutečně líbí. Pokud už máte větší dítě, nechte ho, aby se samo rozmyslelo, co si chce nechat nalepit na zeď. Dětské samolepky na stěnu jsou k dostání v mnoha variantách, které se liší jak designem, tak následným výběrem odpovídající barvy. Při výběru barevného provedení je vždy dobré myslet na barvu stěny a dalšího vybavení pokoje. Volit můžete extrémně kontrastní variantu, jak tomu bývá při kombinaci černé a bílé nebo zvolit ladící barvu tak, aby samolepka na zdi dostatečně vynikla a nesplynula s okolím.

Samolepky pro holky i pro kluky

Motivy zvířátek a kytiček jsou jako stvořené pro malé princezny. Kluci ale ocení něco jiného. Vhodnou volbou může být samolepka na zeď vláček, která vypadá poměrně realisticky a splní klučičí fantazie o pořádné výzdobě pokoje. V případě, že má vaše dítě spíše zálibu v autíčkách, je možné pořídit samolepky na zeď auta. Opět existuje celá řada variant a vybírat můžete z různých barev podle toho, co se bude nejlépe hodit na danou stěnu.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.